ENBE ORKESTRASI

Enbe Orkestrası Türkiye'den ve yurt dışından birçok müzisyeni bünyesinde barındıran müzik grubudur. Şu ana kadar birçok şarkıcı ile düet yapmıştır.

Barry White, Richard Clayderman, Christian Adam, Goran Bregoviç, Pavarotti, Domingo, Monica Molina ve Gloria Gaynor ile konserler veren ENBE Orkestrası, opera aryalarından Napolitan hafif müziğe, özel solistlerin eşliğinde yorumladığı Fransız şansonlar ve valslerden Latin müziklere, Arjantin tangolarından caz ve country eserlerden, ünlü müzikallerden yabancı ve türkçe pop müziğine uzanan bir repertuvara sahiptir.

Behzat Gerçeker

Enbe Orkestrasının kurucusu Gerçeker, müzik hayatına Ankara Devlet Konservatuvarında başladı, yüksek bölümünü İstanbul Devlet Konservuatarında tamamladı. Profesyonel müzik yolculuğu başlarında Türkiye'de Leman Sam, Nükhet Duru, Nilüfer Yumlu ve Kayahan gibi müzisyenlerle çalışan sanatçı İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestra sanatçısı olduktan sonra Paris'e gitti. Paris'te modern müzik üzerine çalışmalarda bulunan Gerçeker, Fransa'da Terry Canss ile çalıştıktan sonra, bir süre de Macaristan'da Macar etnik müzikleri üzerine araştırmalar yaptı. İstanbul Devlet Opera ve Balesinde dokuz yıl görev yaptı. Hâlen ENBE Orkestrası şefliğini yürüten Gerçeker, çeşitli projelerde sanat yönetmenliği yaparak çalışmalarını yürütmektedir.

Diskografi

Enbe Orkestrası 2015

Hafıza

Hikâye

Senden Kıymetli Mi?

Müziğimizle Evreni Kucaklıyoruz

Ödülleri

(2008) 35. Altın Kelebek Ödül Töreni - En İyi Çıkış Yapan Grup Ödülü


Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
ENBE ORKESTRASI, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ