ASLI GÜNGÖR

 
Aslı Güngör, 27 Eylül 1979 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. İlkokul yıllarında sinirler yazan Aslı Güngör, 3 yıl TRT Gençlik Korosu'nda göreve yapmış ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümü'ndeki öğrencilik yıllarında sahne çalışmalarına devam etti.

2007 Aralık ayında yayınlanan Enbe Orkestrası' nın pop müzik albümünde sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Kalp Kalbe Karşı' ve ‘İzmir Bilir Ya' adlı şarkılarıyla konuk sanatçı olarak yer alan Güngör, 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Çıkış Yapan Solist' ödülüne layık görüldü. Kalp Kalbe Karşı şarkısı ayrıca; Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD tarafından düzenlenen‘Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması'nda 2008 yılında ‘Radyonun Şarkı Yıldızı' seçildi ve dünyaca ünlü Buddha Bar serisinin Buddha Bar 11 isimli albümünde yer alarak, 2009 Mart ayında tüm dünyada müzikseverlerle buluştu.

‘Kalp Kalbe Karşı'nın ‘1.150.000 (1 milyon 150 bin)' satış rakamı elde etmesiyle 2008 yılında birinci olarak ‘MÜYAP Dijital Satış Şampiyonu' ödülünü de aldı.

2009 yılında yayınladığı albümü ‘Aslı Güngör 2009’da yer alan ‘Son Öpücük’ ve ‘Aşk Her Şeye Değer’in yanı sıra tüm şarkıları büyük ilgi görerek resmi MÜYAP verilerine göre ‘2.700.000 (2milyon 700 bin)' dijital satış rakamıyla rekor kırdı, 2009 yılında da yine dijital ortamda ‘şarkıları en fazla indirilen sanatçı’ oldu. 2014 yılında Olmak Ya Da Olmamak isimli single albüm çıkaran Aslı Güngör, Terazi burcudur.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
ASLI GÜNGÖR, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ