JABBAR

 1 Ocak 1984 doğumlu Jabbar İstanbul’da doğmuştur. 35 yaşında olan Jabbar, oğlak burcudur.

Jabbar, yaşamının büyük bir bölümünü turistik belde Marmaris’te yaşayarak geçirmiş ünlü bir müzisyendir. Müzik hayatının önemli bir yerinde yer sahibi. Müzik dünyasına ilk adımını attığı sıralarda, Jabbar ismini kullanmaya başlamıştır. Gerçek ismi Mücahit Turan’dır. Ancak, herkes onu Jabbar olarak tanıyor.

Jabbar, bu ismi müzik hayatının başlarında kurduğu grubun ismi olarak belirlemişti. Ancak, ilerleyen zamanlarda arkadaşları başka işlere devam etme kararı alıp da gruptan ayrılınca Jabbar ismi ünlü müzisyene kaldı. Jabbar, müzik dünyasının iddialı isimlerinden biri.

Jabbar Şarkıları
Deeperise feat Jabbar – Geçmiş Değişmez
Deeperise feat. Jabbar – Haydi Söyle
Deeperise feat. Jabbar – Raf

Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
JABBAR, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ