ALİ GÜVEN

Ali Güven 1974 Nürnberg Almanya dogumlu. 11 yaşında Türkiye'ye kesin dönüş yaptı.

İlkokuldan sonra konservatuarı kazanan Ali Güven İstanbul Ünıversıtesı Devlet Konsevatuarı Türk Müzigi çalgı egitimi bölümünü bitirdi ve şu an Haliç Üniversitesi'nde master yapmakta. Konservatuarda okudugu yıllarda barlarda program yapan Ali Güven, Hakan Peker ve Feyyaz Kuruş tarafından keşfedildi ve su ana kadar 6 albüm yaptı.

Tanbur, ney, ud ve perküsyonu adeta konuşturan Ali Güven şarkıcılıgın yanında tam bır müzısyen. Albümündekı şarkıların hemen hepsi kendi besteleri olan Ali Güven dışarıya da birçok beste vermiştir. (Çıtır kızlar-banamı sordun, Birkaç iyi adam-alırım akıllarını, Hakan Peker-gerı dönemem asla, asrın-korkarım, Taner-iyi yüreklım, kırık kanatlar dizi müziği, güz yangını dizi müziği, sular durulmuyor dizi müziği bunlardan sadece bırkaçı).

Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
ALİ GÜVEN, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ