ALI ALTAY

Herkesin bir keşfedeni vardır Ali Altay müzik piyasasına 9 yaşında ilkokul öğretmeninin keşfiyle merhaba dedi..Henüz 5. sınıfta iken çigan orkestra sında vurmalı çalgılarla gruba eşlikediyordu.Kendisinden yaşla hayli büyük olan müzisyenlerin arasında,usta-çırak ilişkisiyle müziği öğrenmeye çalışıp sahne terbiyesi aldı.

13 yaşına geldiğinde sesini kullanmasıyla da dikkatleri üzerine çekti ve artık davul çalıp, şarkı söylüyordu.Bu arada birçok sanatçıya gerek davulcu gerek back vocal kimliği ile eşlik etti. 20 yaşında askere gitmesiyle kendisineyine müzisyenlik görevi verildi.Askerlik dönüşü bir süre ustalarından öğrendiklerini minik öğrencileri ile paylaştı.Bu sureçten sonra benimsediği, yapmak istediği müzik için kendi grubunu kurup solist olarak yonu devam etti.Bu arada Akdeniz Bölgesinde çok sayıda festival ve özel organizasyona davet edilerek konser verdi.Müziği ve yorumuyla daha büyük kitlelere ulaşmak isteği ile 1999 'da istanbul'a geldi.Olmaz mı adını taşıyan müzik albümü ile müzik dünyasında yerini korumaya devam ediyor.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
ALI ALTAY, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ