NEV

Nev,İstanbul''da doğdu. Müziğe mandolin çalarak başladı, üniversite yıllarında ise elektro gitar ile tanıştı. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, yüksek lisans için tercihi finans oldu. Nev''in profesyonel iş hayatına atıldığında bile müzikle ilişkisi sürdü. Adidas ve slazenger gibi markaların ürün müdürlüğünü yaparken, 1995 yılında Chantage grubu ile Cool Bar''da sahneye çıkmaya başladı.

2001''de ise Jingle House - Aura Productions ortak yapımı ile ilk albümü Her Şeye Rağmen''i yayımladı. Bu albümde Özkan Uğur, Göksel, Tuba Önal gibi isimlerle çalıştı.

Temmuz 2004''de Tüm söz ve müziklerin kendisine ait olan kiinci albümü Sen Gibi yayımlandı .

Ağustos 2007''de Nev''in üçüncü albümü Işığım ve Gölgem Pasaj etiketiyle yayımlandı.

Bir Nev-i Alaturka, ve Nev''in heyecanla beklenen son albümü Bir Nev-i Alaturka Haziran 2010''da Pasaj Müzük tarafından yayımlandı. Nev Bu albümde pek çok enstrümanı kendisi icra etti .

Yokum, 2012 Mart ayında piyasaya çıkması beklenen Yeni Albümün öncü şarkısı "Yokum" Temmuz 2011''de sosyal medyada paaylaşıldı.

Kıyısız Deniz, Nev'in yeni albümü "Kıyısız Deniz" Haziran 2014 de çıktı.

Albümleri
2002: Her Şeye Rağmen
2004: Sen Gibi
2007: Işığım ve Gölgem
2010: Bir Nev-i Alaturka
2014: Kıyısız Deniz
2016: Bir Nev-i Alaturka 2

Single'ları
2010: "Aşk" (Sevgililer Günü Özel)
2011: "Yokum"
2016: "Vardar Ovası"
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
NEV, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ