CEM ADRİAN

Cem Adrian 30.11.1980 Tarihinde Yugoslav asıllı bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başlayan sanatçı yine o yıllarda fotografçılık ve tiyatro eğitimi almış ve radyoculukla uğraşmıştır.

2004 yılında Fazıl Say tarafından Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatlari Bölümüne özel ögrenci olarak davet edilmiş, Edirne'de çalıştığı radyo istasyonunda kaydettiği demo kayıtlardan derlenen ilk albümü " Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım " ı yine Fazıl Say prodüktörlüğünde 2005 yılında çıkarmıştır. 

Kendi özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Adrian 2006 yılında yine tüm söz ve müziklerin kendine ait olduğu " Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti " , 2008 yılında türküleri yorumladığı " Essentials / Seçkiler " , yine 2008 yılında " Emir " , 2010 yılında " Kayıp Çocuk Masalları ", 2012 yılında " Siyah Bir Veda Öpücüğü " albümlerini yayınlamış, sinema filmleri ve tiyatrolara müzikler yapıp, reklam ve festivaller için jingle lar hazırlamıştır.

Ülke içi ve ülke dışında yüzlerce konser veren ve vermeye devam eden Adrian şu an sonbaharda yayınlayacağı " Şeker Prens ve Tuz Kral " isimli albümü için çalışmalarına devam etmektedir.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
CEM ADRİAN, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ