SEVGİ KESKİN

7 Kasım İzmir doğumlu sanatçı genç yaşta İsmail Göğüş ile başladığı ses eğitimine Sabahat Tekebaş ile devam etti. İzmir Devlet Konservatuarı şan bölümünü birincilikle kazanarak solist Ayşe Tek ile şan ve repertuvar çalıştı. Montefusco, Leyla Gencer, Katia Ricciarelli ile “master class’’ çalışmalarına katıldı. Konservatuvardan pekiyi dereceyle mezun oldu ve aynı yıl İzmir Devlet Opera ve Balesinde mezzosoprano olarak solistlik kariyerine başladı. Uluslararası Aspendos festivallerinde dört kez solist olarak söyledi. 

2004 Yılında Dünyaca ünlü mezzosoprano Aytalina Adamova ile şan çalıştı ve aynı sahneyi paylaşarak Türkiye prömiyerini G.Verdi’nin “Mag Page” rolüyle yaptı. Takiben G.Rossini’nin “İtalya’da bir Türk”, C.Porter’ın “Kiss me Kate”, “Gizli Evlilik”, “İdomeneo”, “Figaro’nun Düğünü” ve “Uçan Hollandalı” La Vida Breve, Bir Tenor Aranıyor, Adriana Lecouvreur , Aşkı Memnu gibi bir çok müzikal ve operalarda yer aldı.

Şef. Erol Erdinç yönetiminde İZDOB Orkestrası ve Kerem Görsev eşliğinde vermiş olduğu konserinin yanı sıra Türkçe, İngilizce, Fransızca,
İtalyanca dillerindeki repertuvarlarıyla da bir çok konser veren sanatçı çocukluğundan beri newage, enstrümantal, ve pop dallarında bir çok beste yaptı. Şarkıları, seslerin oktavlarına göre yazan sanatçı, bu yıl müzik yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği, tüm söz ve bestelerin kendisine ait olan pop albümü ‘’DOKUNUŞ ‘’ ile ilk kez müzik severlerle buluştu.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
SEVGİ KESKİN, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ