YENI TÜRKÜ

DERYA KÖROĞLU İstanbul’da doğdu. Londra’da başladığı ilkokul eğitimine Ankara’da devam etti. Ankara Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu ve 1983 yılında ODTÜ Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde asistan olarak çalıştı. 1985 yılında İstanbul’a yerleşti ve bilgisayar yazılım sektöründe yöneticilik yaptı. 1995 yılına kadar AnaBritannica ve İletişim Yayınları için çeşitli veritabanı uygulamaları yazdı. Ortaokul yıllarında başladığı müzik hayatı, lise ve üniversite yıllarında yoğun olarak sürdü. Selim Atakan ve Zerrin Atakan ile kurdukları “Yeni Türkü” grubunda solo vokal, gitar, bağlama, vurmalı çalgılarda yer aldı. Grubun bestelerinin büyük bir bölümünde imzası vardır.1996-2001 yılları arasında BMG şirketinde müzik prodüktörlüğü yaptı. Yeni Türkü dışında, özellikle belgesel ve dizi film müzikleri yaptı. 1997’de bu çalışmalardan oluşan enstrümantal parçalar, “Musikarium” adlı albümünde yayımlandı.

ERKİN HADİMOĞLU 1991’den bu yana Yeni Türkü’de olan Erkin, İstanbul'da doğdu. İlk orta ve lise  eğitimini de yine İstanbul'da okudu. Kabataş Erkek Lisesini bitirdiği yıl aynı zamanda İ.Ü. Devlet Konservatuarı Keman Bölümünü de tamamladı  ve ardından Marmara Üniversitesi A.E.F. Müzik bölümünde okudu. Devlet Tiyatrolarında sahnelenen Oz Büyücüsü, Rumuz Goncagül müzikallerinde ve bir çok oyunun müziklerini bestelemiş ve sahnelenmesinde rol almıştır. Yeni Türkü dışında albüm ve farklı projelerde aranjör ve prodüktör olarak çalışmaktadır. Gruba katıldığı zamandan beri Derya ile birlikte TV dizi film ve belgesel müzikleri yapmakta ve grubun konser organizasyonlarında grubun menajerliğini üstlenmektedir.


FURKAN BİLGİ 1997’den bu yana Yeni Türkü’yle birlikte olup, Adana doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitim Lisans Mezunu olan Furkan halen Kültür Bakanlığı Devlet Sanatçısı görevini sürdürmekte ve özel projelerde enstürmanist olarak görev almaktadır.


SERDAR BARÇIN İzmir doğumlu olan Serdar Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü mezunudur. Yeni Türkü’ye 2001 Ağustos ayındaki Rumeli Konserinde katılan Serdar, grup faaliyetleri dışında stüdyo müzisyenliği yapmakta ve Sertab Erener, Şebnem Ferah gibi solistlerle birlikte çalışmaktadır. Çeşitli jazz projelerinde de yer alan müzisyen Robert Kolej Saksafon Klubünde eğitmenlik yapmakta ve özel dersler vermektedir.


SEZER ALEMDAR Kocaeli doğumlu olan Sezer 2003’ten bu yana Stüdyo ve Sahne teknik aşamalarında Yeni Türkü’ye destek vermekte ve 2007’den bu yana da konserlerde bas gitar çalarak eşlik etmektedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde eğitim gören Sezer, halen Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencisidir. Yeni Türkü dışında çeşitli stüdyo ve projelerde tonmaister’lik yapmaktadır.


BAHADIR TANRIVERMİŞ Fatsa'da doğdu. Profesyonel müzik yaşantısına 1998'de çesitli isimlere çalarak başladı. Yeni Türkü'ye 2006 yılında dahil olan Bahadır halen kendi stüdyosunda bir çok sanatçının albümlerinde aranjörluk ve prodüktörlük çalışmalarını sürdürmektedir.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
YENI TÜRKÜ, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ