SILA

Sıla, kendi adını verdiği ilk solo albümü ile “en iyi çıkış yapan sanatçı” ödüllerini alarak başarısını tescillemişti. Hız kesmeden ikinci albüm çalışmasını tamamlayan genç sanatçı, yepyeni şarkılara “İMZA” attı. Sony Music tarafından yayımlanan albümün prodüktörü, sanatçının uzun yıllardır birlikte çalıştığı değerli müzisyen Ozan Doğulu. 


Tüm şarkı sözlerini Sıla’nın yazdığı “İMZA” isimli albümdeki besteler ise Efe Bahadır ve Sıla’ya ait. Her şarkısından farklı bir keyif alınacak albümde düzenlemeleri ile yer alan Ozan Doğulu, Murat Yeter, Efe Bahadır’ın yanı sıra, Murat Çekem, Cihan Okan, Fatih Ahıskalı, Erdinç Şenyaylar, Cengiz Ercümer, Cudi Genç, Kerem Türkaydın, Göksun Çavdar, Opus 34 ve Gündem ve Yaylı Grubu gibi Türkiye’nin en başarılı müzisyenleri albümde Sıla’ya eşlik ettiler.


İlk albümünün “...dan sonra” isimli çıkış şarkısında Kenan Doğulu ile yaptığı düetle büyük beğeni toplayan Sıla, bu albümde de geleneği bozmadı ve “Bitse de Gitsek” isimli şarkıda rap düeti ile Doğulu, genç sanatçıya eşlik etti. Sözleri Sıla’ya, müziği Sıla ve Efe Bahadır’a ait şarkının rap bölümünün sözleri Kenan Doğulu’ya, düzenlemeleri de Efe Bahadır ve Ozan Doğulu’ya ait.


“Her an aksilik çıkabilir” isimli şarkıda da Kenan Doğulu’nun yanı sıra Cihan Okan, Murat Çekem, Efe Bahadır gibi değerli müzisyenler Sıla’ya vokalleriyle eşlik ettiler. Sıla “İmza” albümünde, Yaban Gülü” dizisinin jenerik müziği olan “Ne Çok” isimli çalışmasına da yer verdi. 


Radyolarda yayınlamaya başladığından beri büyük ilgi gören albümün çıkış şarkısı “Sevişmeden Uyumayalım”ın çarpıcı sözleri Sıla imzası taşırken, şarkının müziği Sıla ve Efe Bahadır’a, düzenlemesi Murat Yeter’e ait. 


Ülkemizin başarılı yönetmenlerinden Murad Küçük tarafından 35 mm. film formatında Film Sokağı’nda çekilen “Sevişmeden Uyumayalım”ın video klibinde, yurt dışında Sting, George Michael, Sugar Babes, Danny Miague, Eros Ramazzotti gibi bir çok star ve grubun kliplerinde de imzası olan Dennis Madden görüntü yönetmeni olarak eşlik etti.


2.video ‘’İnşallah ‘’ “Dudaktan Kalbe” dizisi ve “Issız Adam” filmindeki başarılı performansıyla adını sıkça duyduğumuz oyuncu Gözde Kansu, “Selena” dizisindeki “Burak Öğretmen” rolüyle milyonların sevgisini kazanan ve çok yakında kendi albümünü çıkaracak olan Gökhan Keser ile Sıla’nın müzisyen ve ekip arkadaşları video klipte birlikte rol aldılar.İspanyol yönetmen Fernando Vallejo tarafından çekilen video klipte 16 mm. ve RED olmak üzere iki farklı kamera kullanıldı. Görüntü yönetmenliğini Fransız Philippe Welt üstlendiği video klibin çekimleri 24 saatte tamamlandı.

3.video ‘’ Yara Bende’’isimli şarkıya kemal doğulu tarafından çekildi.Beyoğlu ve bağdat caddesinde yapılan çekimlerde Sıla’ya 20 kişilik cast ekibi eşlik etti.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
SILA, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ