Ryan Guzman Jennifer Lopez'le Sevişve Sahnelerinde Çok Utandığını Söyledi !

24/12/2014

Son olarak pek de iyi eleştiriler almayan A.K.A adlı albümüyle konuşulan Jennifer Lopez, yönetmenliğini Rob Cohen'in üstlendiği 'The Boy Next Door" adlı filmde cesur sahnelere imza atıyor.

Jennifer Lopez, ‘The Boy Next Door’ filminde başrolü paylaştığı Ryan Guzman ile ‘Latina’ dergisi için objektif karşısına geçti.
Filmde Guzman ile birlikte sevişme sahnelerinde rol alan 45 yaşındaki iki çocuk annesi şarkıcı, çekimlerde de samimi pozlar verdi.
‘The Boy Next Door’ filminde Jennifer Lopez ile sevişme sahneleri dikkat çeken Ryan Guzman rol arkadaşı hakkında içini döktü.

Guzman, Lopez ile seks sahnelerini şu sözlerle anlattı: “Kendimi en rahatsız hissettiğim anlardı. Her sahnenin kareografisini yaptık. Yönetmenimiz Rob Cohen’in ‘Kafanı sola çevir’, ‘Biraz eğilir misin’ diye direktif vermesi utanç vericiydi”

Aynı zamanda rol arkadaşı Lopez’e övgüler yağdıran genç oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: “Amerikan Müzik Ödülleri için hazırlanıyordu, ‘American Idol’ yarışmasında jüri üyeliği yapıyordu, ‘Gerçek Aşk’ adlı kitabını yetiştirmeye çalışıyordu ve bizim filmimiz dışında bir filmle daha ilgileniyordu. Ancak o dikkatini hiç kaybetmedi”

 Lopez ise röportajında Guzman’ın çekiciliğiyle ilgili şunları söyledi: “Onda hem çocuksu hem de erkeksi bir şey vardı. Bu da çok seksiydi.”

Etiketler: Jennifer Lopez Rob Cohen The Boy Next Door Ryan Guzman
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ