Bu Tarz Benim'de Final Fiyaskosu !

21/12/2014


Sevilen yarışma programı Bu Tarz Benim dün akşamki büyük final gecesinde sosyal medyaya damga vuran bir skandala imza attı.


Büyük finalin canlı yayınlanacağını duyuran Bu Tarz Benim'in finali banttan verildi. Bant yayında seyirciden SMS istendi. Sadece birincinin açıklandığı bölüm 15 dakika canlı yayınlandı. Jüri, eski yarışmacılar ve seyirci canlı yayında yoktu. Canlı yayın esnasında Nur Yerlitaş başka bir mekanda kahve içerken fotoğrafını paylaştı. Fan forumlarında ve sosyal medyada kanala tepki yağdı.


Bu yıla damgasını vuran, hem çok sevilen hem de çok fazla tartışma oluşturan Bu Tarz Benim yarışmasının dün akşamki finali izleyiciler arasında hem büyük hayal kırıklığı oluşturdu hem de bu denli popüler olan programlarda hiç görülmeyen bir canlı yayın skandalına sahne oldu. Yarışmanın yayınlandığı kanal bir hafta boyunca cumartesi akşamı saat 20.00'da final gecesinin canlı yayınlanacağını duyurdu. Yarışmanın finalinde yarışmacıları destekleyenlerin SMS ile de oy vereceği açıklandı.
Ancak final gecesi gece yarısına kadar banttan yayınlandı. Bant yayında yarışmacıların destekçilerinden sürekli SMS atmaları istendi. Yayın banttan devam ederken sosyal medyada canlı yayın konusunda adeta infial yaşandı.
Yarışmacılar için SMS oyu atanların mesajları geri dönerken, böyle bir munara olmadığına ilişkin uyarı mesajları geldi. Yarışmacıların fanlarının forumlarında bu duruma büyük tepki gösterildi.


SEYİRCİ VE JÜRİ BANTTA VAR, CANLIDA YOK!
Bant yayında elenen yarışmacılar, seyirci ve jüri tam kadro ekranda görünürken, gece yarısı başlayan canlı yayında ne jüri, ne seyirci ne de eski yarışmacılar stüdyoda yer almadı.
 
NUR YERLİTAŞ O SIRADA BAŞKA YERDEYDİ...
Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ise Öykü Sertel'in sık sık şu anda saat 12.35 diye anonslar yaptığı sırada Instagram hesabından bir mekanda kahve içerken fotoğrafını paylaştı.  Yerlitaş'ın takipçileri arasında tartışmaya yol açan bu fotoğraf üzerine programın canlı yayınlanmadığını anlayan kimi Instagram kullanıcıları kanala büyük tepki gösterdi.


TWITTER'DA BU TARZ BENİM YORUMLARI
 -böyle final mi olur be on kişi toplanmış normal eleme gecesi bile daha iyiydi en azından jüri oluyodu da yorum falan yapıyodu
 -Çok berbat bi final yaptınız tebrikler ?????? jüri yok, eski yarışmacılar yok aferim hiç zevk almadık
-Jüriyi çalmışlar, 5 kişiyle final falan... Ne bileyim güldüm
 -Böyle bir programa böyle bir final yakıştı mı? Jüri neredeydi Sonuç açıklanırken? Büyük hayal kırıklığı,berbattı..
 -Jüri nin dahi olmadigi canli yayin ve final cok sacma kimi kandiriyosunuz acaba  
 -Bu tarz benim deli gibi Reklam yaptı, final fiyasko;kimse yoktu ya kendi kendilerine takıldılar, çok ayıp etti jüri cokkk
 -bukadar izlenen bir yarışmanın finalinde jüri yok ne kadar özensiz bir davranış iyiki yarışmayı özleme sundurmadınız
 -canlı yayında jüri bile yoktu.Bu ne basit,amatör final kardeşimm
 -rezaleti canlı yayın olmadigindan vazgeçtim bari kazanan belli olduğunda jüri ve eski yarışmacılar da orda olsalardı

Bu Tarz Benim'de  Final Fiyaskosu ! / Bu Tarz Benim
Bu Tarz Benim
Bu Tarz Benim'de  Final Fiyaskosu ! / Nur Yerlitaş
Nur Yerlitaş
Etiketler: Bu Tarz Benim Final
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ