Programında Tek Gecelik İlişkiye Çağla Şikel Örneği Verildi

4.12.2014


Sunuculuğunu Çağla Şikel  ve Ali Şan'ın yaptığı Her Şey Dahil programında aşk ve evlilik üzerine konuşulduğu sırada konu tek gecelik ilişkilere gelince hararetli anlar yaşandı. Örnek olarak ise Çağla Şikel gösterildi. SHOW TV'de Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programının bugünkü konukları Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, bir dönemin televizyon fenomeni Semra Kaynana ve Spiritüel Yaşam Danışmanı Tuğçe Işınsu'ydu. Aşk ve evlilik ilişkilerinin konuşulduğu programda konu tek gecelik ilişkilere gelince gergin anlar yaşandı.

Semra Kaynana tek gecelik ilişki bizde olmaz o sizde olur dedi. Bunun üzerine studio da gergin anlar yaşandı. Konu Emre Altuğ'nun daha önce vermiş olduğu Cağla ile tek gecelik ilişki için birlikte oldum sonra evlendik ve çok mutluyum röportajı hatırlatıldı. Çağla Şikel konuya düzeltme getirerek, Emre sanat sektöründe pek güven olmaz ancak Çağla ile ilişkimizin bu denli ilerlemesi ve evli olmamız beni bile şaşırttı diye söyledi dedi.
  

Programında Tek Gecelik İlişkiye Çağla Şikel Örneği Verildi / Çağla Şikel
Çağla Şikel
Programında Tek Gecelik İlişkiye Çağla Şikel Örneği Verildi / Çağla Şikel
Çağla Şikel
Etiketler: Her şey Dahil Çağla Şikel Ali Şan Semra Kaynana
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ