Eski Sevgilisini Öptü Eşi Dondu Kaldı !

21.11.2014

 
Güven Kıraç’ın Sergisinde karşılaşan eski sevgililer Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu, öpüşüp barıştı. Evgar, Levendoğlu’nun eşi Birce Akalay’ı da sevecen bir tavırla kucakladı

ÖPÜŞÜP BARIŞTILAR
Güven Kıraç’ın ilk kişisel sergisi ‘Yüz Buldum’un önceki günkü açılışına ünlüler akın etti. Keyifli anların yaşandığı davet, bir barışmaya da vesile oldu. Küs olan, birbirlerini görmemek için semt değiştiren eski sevgililer Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu, tesadüfen karşılaştıkları sergide aralarındaki buzları eritti.

 Birbirlerini görünce şoke olan ikiliden Evgar, şaşkınlığını üzerinden atarak Levendoğlu’na selam verdi; ardından da sarılarak öptü. Bu sırada eşini ve Evgar’ı izleyen Birce Akalay, ne yapacağını bilemedi... Durumu kurtarmak yine Demet Evgar’a düştü; Akalay’ı kucaklayan oyuncu samimi tavırlarıyla takdir topladı.

Etiketler: Sarp Leventoğlu Demet Evgar Birce Akalay Güven Kıraç
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ