İSKENDER PAYDAŞ SAHNELERİN TOZUNU ATTIRDI

18.11.2014


Eğlenmeye gerçekten hazırsan sloganı ile konserlerine yeniden başlayan İskender Paydaş; geçtiğimiz akşam Jolly Joker İstanbul sahnesindeydi. Dev bir prodüksiyonla sahneye çıkan ünlü müzisyene sanatçı dostları eşlik etti. Geceye İrem Derici ve Mustafa Ceceli düeti damga vurdu.
 
Zamansız Şarkılar II albümü için konserlere başlayan İskender Paydaş; ilk konserini Jolly Joker İstanbul sahnesinde verdi. Hayranları için pek çok sürpriz hazırlayan Paydaş, özel tasarlanmış sahnesiyle göz doldurdu.    
 
Sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin büyük ilgi gösterdiği konserde İskender Paydaş tüm arkadaşlarına teşekkür etti. Geceyle ilgili olarak "Her iki albümümde bana eşlik eden müzisyen, fotoğraf sanatçısı, klip yönetmeni ve yapımcı dostlarımın orada olması beni çok mutlu etti" diyen İskender Paydaş sözlerine şöyle devam etti "Uzun yıllardır birlikte müzik yaptığım Mustafa Ceceli ile ilk kez sahneyi paylaştığım İrem Derici'nin uyumu harikaydı, ben de çok keyif aldım. Ayrıca Murat Dalkılıç ve Sibel Tüzün ise yıllardır şarkılarını yaptığım ama ilk kez aynı sahneyi  paylaştığım sanatçılar. Dinamik ve başarılı sahne performanslarından dolayı orkestrama ve solistlerime de tekrar teşekkür ediyorum. Benim için çok özel bir geceydi" 
 
İrem ve Mustafa  düeti ayakta alkışlandı !!!
 
İskender Paydaş ve Orkestrasının verdiği konserin büyük sürprizi İrem Derici ve Mustafa Cecelinin düet oldu. İkili Es parçasını söyleyerek büyük alkış aldı. 
 
Cesur Sibel!
 
Seslendirdiği şarkılarla olduğu kadar güzelliği, düzgün fiziği ve sadeliğiyle sahnede göz dolduran Sibel Tüzün cesur kıyafetiyle de gecenin en çok konuşulan ismi oldu

İSKENDER PAYDAŞ SAHNELERİN TOZUNU ATTIRDI / İskender Paydaş
İskender Paydaş
İSKENDER PAYDAŞ SAHNELERİN TOZUNU ATTIRDI / İskender Paydaş
İskender Paydaş
İSKENDER PAYDAŞ SAHNELERİN TOZUNU ATTIRDI / İskender Paydaş
İskender Paydaş
Etiketler: Mustafa Ceceli İrem Derici Murat Dalkılıç Sibel Tüzün Jolly Joker iskender Paydaş
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ