Serdar Ortaç'ın Hastalığı Ne Durumda!

30.10.2014

Serdar Ortaç, Chole Lounghan çifti Etiler'deki bir pastanede görüntülendi. Birlikte pasta alan ikilinin bir hayli keyifli olduğu dikkatlerden kaçmazken Ortaç “Pasta aldım ki evde tatlı yiyelim tatlı konuşalım” dedi.

Yeni doğan erkek kardeşini görmek için memleketine giden ve yeni gelen manken duygularını basın mensupları ile paylaştı. Chole “Kardeşimi gördüğüm için çok mutluyum, ama şuan onu çok özledim” dedi.

Kucağına kardeşini aldıktan sonra çocuk isteğinin arttığını belirten manken “Kardeşimi kucağıma aldığımda çocuk isteğim biraz daha fazla oldu” dedi. 

Birkaç gün daha dinlenmek istediğini belirten Chole, son günlerin polemiği haline gelen yabancı mankenlerin fazla ücret alması konusuna ise yorum yapmaktan kaçınırken, cevap Serdar Ortaç’tan geldi. “O artık Türk sayılır, bence o bu statü içinde değil” dedi. Bir hayli neşeli ve hareketli görünen Ortaç ise “Hastalığımı yendim, karım yanımda daha ne isterim” dedi.

Serdar Ortaç'ın Hastalığı Ne Durumda! / Serdar Ortaç
Serdar Ortaç
Etiketler: serdar ortaç chole lounghan
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ