DJMAG Top 100 DJS Dünya Turnesi Şimdide İstanbul'da

27.10.2014

Elektronik müziğin dev isimleri Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano, müzik ve performans şöleni yaşatmak için ilk kez İstanbul’a geliyor. Dünyanın en iyi ve en popüler DJlerinin elektronik müzik severler tarafından oylanarak seçildiği, DJMAG Top 100’ DJs 2014 listesinde yer alan bu üç isim, Amsterdam, Londra ve Manchester’ın ardından İstanbul’da! 14 Kasım Cuma günü elektronik müziğin doruklarına çıkmak istiyorsanız Life Park’a bekleniyorsunuz. Sadece bu şov için kurulacak devasa büyüklükteki festival çadırında bu görkemli prodüksiyonun büyüsüne kapılacaksınız. 

Sensation, I Am Hardwell ve Life in Color gibi adından söz ettiren etkinliklere imza atan One Colony’nin organizasyonunda gerçekleşecek ‘DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi’nde dünyanın en iyi DJlerini bir arada dinlemeye, elektronik müziği hissetmeye hazırlanın ve 14 Kasım Cuma günü Life Park’ta yerinizi ayırtın!

Armin van Buuren DJMAG Top 100 DJs listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En iyi uluslar arası DJ ve “En iyi trance müzik sanatçısı” ödüllerine layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör TOP 100 DJs turnesi kapsamında İstanbul’da sizlerle! Kariyeri boyunca sayısız festival ve etkinlikte milyonlarca hayranı önünde sahne almış olan, müziği ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJlerinden biri olmayı başaran Armin van Buuren ile unutulmaz bir deneyime hazır olun.

Martin Garrix Elektronik müzik dünyasına adım attığı 2011 yılından bu yana kısa sürede milyonların hayranlığını kazanan ve henüz daha 18 yaşında olmasına rağmen Animals, Wizard, Tremor gibi milyonlarca kez dinlenen hit şarkıları ile geleceğin bir numaralı DJlerinden biri olmaya aday olup; çıkarmış olduğu parçalarla Beatport listelerinde bir numaraya yerleşebilen en genç artist ünvanına sahip Martin Garrix ilk performansıyla  İstanbul’u sallamaya geliyor. 

Etiketler: djmag top djs dünya turnesi istanbul
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ