Leonard Cohen'den Beklenen Albümü Bugün Çıktı

24.09.2014

Efsanevi müzisyen ve şair Leonard Cohen'in yeni albümü ‘Popular Problems' (Sony Music) tüm dünya ile birlikte bugünden itibaren Türkiye'de de müzik marketlerde olacak.

 
Dokuz şarkının yer aldığı albümde Cohen'e bir önceki albümü “Old Ideas”da olduğu gibi yine prodüktör olarak Patrick Leonard eşlik ediyor. Albümde katkısı bulunan diğer müzisyenler ise E. String ve Bill Bottrell. Cohen'in 12. albümü olan Popular Problems'te Slow, Almost Like The Blues, Samson In New Orleans, A Street, Did I Ever Love You, My Oh My, Nevermind, Born In Chains, You Got Me Singing şarkıları yer alıyor.

Leonard Cohen'den Beklenen Albümü Bugün Çıktı / Leonard Cohen
Leonard Cohen
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ