Gümüşhane'de Festival

11.09.2014

21.Gümüşhane Uluslararası Kuşburnu-Pestil-Kültür-Turizm Festivali 12-13-14 Eylül’de Gümüşhane Atatürk caddesi ve Atatürk stadyumunda gerçekleşti. 1.Gün, müzik dünyasının romantik prensi Baha’nın aşk şarkılarıyla renk kattığı geceye, yoğun bir kalabalık katıldı. Neredeyse bütün şarkılarına eşlik eden seyircilerle Baha’yı alkışları ile ödüllendirdiler.

2.Gün ise Karadeniz’in köklü şarkıcılarından biri olan Fuat Saka sahne aldı. Fuat Saka konserinden önce bir çok yerel sanatçılarında saha aldığı festival coşkusunu kaybetmeden devam etti.
3.Gün final’e sahnesine yakışır şekilde devam eden festivalde, bu kez sahneyi Emre Aydın aldı. Cevre illerden gelen festival misafirleri Atatürk Stadyumunda Emre Aydın’ı yaklaşık 10.000 kişi izledi. Hiç susmadan Emre Aydın’ın bütün şarkılarına eşlik eden seyirci Emre Aydın’ı adeta büyüledi. Emre Aydın cep telefonunu çıkararak seyirciye sizi çekiyorum ve meslektaşlarıma izleteceğim, çok büyük bir korosunuz lütfen alkışların en büyüyü ile kendiniz alkışlarmısınız dedi.Seyirci yerel ozanları yerel şarkıcıları ile 21.Gümüşhane Uluslararası Kuşburnu-Pestil-Kültür-Turizm Festivali dopdolu geçti.

Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ