Rihanna seçici her erkekle yatmam !

7.10.2015

Bir dergiye Çıplak Poz Veren Sanatçı 'Her Önüme Gelenle Yatmıyorum' dedi

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, birlikte fotoğraflandığı her erkeğin sevgilisi olmadığını ve tek gecelik ilişkiler yaşamadığını söyledi.

Vanity Fair dergisinin Küba edisyonuna kapak olan Rihanna, özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı. Kendisi gibi şarkıcı olan Chris Brown’la 10 yıldır yılan hikâyesine dönen bir ilişki yaşayan şarkıcı, şu sıralar yalnız olduğunu söyledi. Rihanna, “Zamanımın yüzde 10’unu bile ayıramadığım birinden sadakat beklemekten yoruldum. Hayatım, düzenli bir ilişkiye imkan vermiyor” dedi.

Yanında görülen herkesle adının aşk haberlerine konu olmasından yorulduğunu söyleyen şarkıcı: “İçinde bulunduğum sektörde insanlar hikayeler yaratmaya bayılıyor. Birlikte görüntülendiğim her erkek, sevgilim oluyor. Bir gecelik ilişki yaşayıp, ertesi gün suçlu halde uyanmak istemiyorum. Seks benim için önemli ama önüme gelenle yatmıyorum.” dedi.

Ayrıca sanatçı dergi için çıplak poz verdi!


Etiketler: Rihanna
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ