Geleneksel Belgüzar Korel Şenliği !

20.12.2014

Bergüzar Korel, önceki akşam Karaköy Fosil'de 'Yeni Yıla Merhaba' partisi düzenledi. Saat 21:00 sıralarında başlayan parti gece saat 04.00'a kadar sürdü.


'Karadayı' dizisinden rol arkadaşlarının yanı sıra tanınmış bir çok ünlü isim partiye katılarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Korel'in geleneksel hale getirdiği ve ev sahipliğini yaptığı "Yeni Yıla Merhaba" partisine katılanlar arasında Kenan İmirzalıoğlu, Demet Evgar, Hatice Şendil - Burak Sağyaşar, Serenay Sarıkaya, Doğa Rutkay ve eşi, Öykü Karayel ve sevgilisi, Nur Yerlitaş, Engin Hepileri ve sevgilisi Beyza Şekerci, Melike İpek Yalova, Didem Balçın, Aras Bulut İynemli, Buğra Gürsoy, Sarp Akkaya, Birkan Sokullu-Aslı Enver çifti, Alican Yücesoy ve Erkan Kolçak gibi birçok ünlü isim yer aldı.

Geleneksel Belgüzar Korel Şenliği !  / Kenan İmirzalıoğlu-Nur Yerlitaş
Kenan İmirzalıoğlu-Nur Yerlitaş
Etiketler: Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu Demet Evgar Hatice Şendil Burak Sağyaşar Serenay Sarıkaya Doğa Rutkay Öykü KarayelNur Yerlitaş Engin Hepileri Beyza Şekerci Melike İpek Yalova Didem Balçın Aras Bulut İynemli Buğra Gürsoy Sarp Akkaya Birkan Sokullu Aslı Enver Alican Yücesoy Erkan Kolçak
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ