Çağla Şikel Semra Kaynana'ya Fena Bağırdı

12.12.2014


Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programının bugünkü konukları bir zamanların fenomen ismi Semra Kaynana ile Spritüel yaşam danışmanı Tuğçe Işınsu'ydu. Gelin - kayanana sorunlarının tartışıldığı programda Işınsu'nun, ' Oğluna aşık profiller ' ifadesi Semra Kaynana'yı fena sinirlendirdi.

Semra Kaynana, Işınsu'ya, ' Hanımefendi oğluna aşık anne olmaz, oğlunu çok seven anne olur. Lütfen bu kelimeyi böyle konuşmayın. Hele Türk toplumunda hiç konuşmayın ' diye çıkıştı.

Bunun üzerine araya giren Çağla Şikel, ' Ben oğluma aşığım ' dedi. Semra Hanım'ın itirazları üzerine sinirlerine hakim olamayan Çağla Şikel  bir anda Semra Hanım'a bağırdı.

Çağla Şikel Semra Kaynana'ya Fena Bağırdı / çağla şikel-Semra kaynana
çağla şikel-Semra kaynana
Etiketler: Semra kaynana Çağla Şikel
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ