CAN OZAN

Can Ozan eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Müziğe her zaman büyük bir ilgi duyan Can Ozan, 12 yaşında müziğe başlamıştır. İlk şarkısını çocuk yaşta yazan ve Can Ozan, geçtiğimiz senelerde yorumladığı şarkıları YouTube üzerinden yayınlamaya başlamıştır.

Ses rengiyle kısa zaman içerisinde dikkatleri üzerine toplamayı başaran Can Ozan, sevilen isimlerle de düetler yaparak gençlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Kendine has yorumuyla ön plana çıkan isimler arasında olan Can Ozan, bu sene “Dolunay” adını verdiği albümü yayınlamıştır. Albümle bir çıkış yakalayan Can Ozan, “Word Akustik” konserler kapsamında dinleyicisiyle sahnede de buluşmaya başlamıştır.
Organizasyon ve Sanat Danışmanı: info@benjaminkaya.com    İletişim: +90 (533) 527 07 21
CAN OZAN, Menajeri, Resmi Web sitesi, iletişim telefonu, Hakkında, Yetkili menajeri kimdir, menajerlik firması, biyografisi, mail adresi, sahne fiyatı, konser organizasyon fiyatı, booking menajeri, kaşesi ne kadar, konser ücreti ne kadar, konser bütçesi ne kadar, festival konser fiyatı, bahar şenlikleri konserleri, bayi toplantısı, etkinlik, tanıtım toplantısı, fuar organizasyonu vb bilgiler için sanatçı ile ilgili Doğru Kurumsal ve Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.
Benjamin Kaya
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ