Nur Bozar'ın Bu Tarz Benim'den sonraki TV projesi belli oldu

26/12/2014

‘Bu Tarz Benim’ yarışmasının öne çıkan isimleri Özlem Özden ile Nur Bozar, TV sektörüne girme emellerine ulaştı. İkiliyi yakında bir şarkı yarışmasında izleyeceğiz...

“Bu Tarz Benim” yarışmasının Türkan Şoray'a benzerliği ile dikkat çeken ismi Nur Bozar ile hiç susmayan yarışmacısı Özlem Özden amaçlarına ulaştı. İkili yakında ATV'de ekrana gelecek bir şarkı yarışmasında görev alacak. Özlem Özden jüri üyesi koltuğunda oturacak. Programın sahne arkası sunuculuğunu ise Nur Bozar üstelenecek.

“Bu Tarz Benim” yarışması sönük bir finalle ekrana veda etti. Yarışmadan geriye akıllarda sadece iki isim kaldı. Türkan Şoray’ın gençliğine benzetilen Nur Bozar ile kimseden lafını esirgemeyen ve hiç susmayan Özlem Özden. Her ne kadar Aycan-Nurcan Şencan kardeşler yarışmanın birincileri olarak ilan edilseler de bana göre kazananlar Nur Bozar ve Özlem Özden oldu.
Yarışma süresince bu iki isim sosyal medyanın gündeminden düşmedi. Özellikle de Özlem Özden. Nur Bozar gittikten sonra yarışmayı tek başına sırtladı desem abartmış olmam. Özlem’i seven kadar sevmeyenler de çoktu ama bir şekilde kendinden bahsettirmeyi hep başardı. Elendikten sonra twitter’da “Özlem’i reyting için kullandılar, şimdi ortada bıraktılar” tarzında yorumlar çoğunluktaydı.

Yarışmanın diğer yıldızı Nur Bozar’ın programdan olaylı ayrılışından sonra, TV 8’e transfer olacağı yazıldı çizildi. Ancak doğru çıkmadı. Peki artık yarışmada bittiğine göre bu iki isim bundan sonra ne yapacak? Özlem Özden’i çok yakında jüri üyesi olarak izleyeceğiz. Yani sanılanın aksine Bu Tarz Benim’in yapım şirketi Production House onu ortada bırakmadı.
Ocak ayında başlatacakları şarkı yarışmasının jüri koltuğuna oturttular. Bu kez terleyen değil, terleten tarafta olacak Özlem. Bakalım o koltukta Özlem’i susturabilecekler mi? Jüride eski Türkiye güzelleri de olacak, henüz isimler netleşmediği için yazmıyorum. Büyük ödülü haftalık 50 bin lira olan yarışma son anda bir değişiklik olmazsa ATV’de yayınlanacak. Yarışmanın sunuculuğu için Asuman Krause düşünülüyor. Sahne arkası sunuculuğunu ise Nur Bozar yapacak.

 Böylelikle Nur’un en büyük hayalerinden biri gerçek olacak. Diğer hayali oyunculuktu. Yakında onu da yapar. Daha önce iki kez güzellik yarışmasına katılan ancak başarılı olamayan Nur, bir TV programı sayesinde amacına ulaştı. Hadi hayırlısı...

Etiketler: Nur Bozar Özlem Özden
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ