Arda Turan Ben Artık Onunla Anılmak İstemiyorum Dedi

26/12/2014

Son olarak Serenay Sarıkaya ile adı anılan Arda Turan, eski nişanlısı Sinem Kobal hakkında ilk kez konuştu.


Yüzü olduğu markanın reklam kampanyası için gazetecilerle buluşan Arda Turan, samimi açıklamalar yaptı. Rol arkadaşı Fransız model Camille Desbos ile poz veren futbolcu, “Onunla çalışmak eğlenceliydi. Güzelliğini konuşmaya gerek yok zaten” dedi. Futbolcu, “Kendisine yazmıyorum, hani merak ediyorsanız mesaj da  atmadım!” diyerek güldürdü.

Lütfen beni onunla anmayın 

ARDA Turan, 'eski nişanlısı Sinem Kobal'a sosyal medya hesaplarından gönderme yapıyor' iddialarını da şu sözlerle yalanladı: “Yok be kardeşim! Mesajlar, herhangi bir şahsa değil. Ona karşı nötrüm.  Herkesin önü açık olsun, biz kapımıza gelen kimseyi geri çevirmedik. Lütfen beni onunla, eskilerle anmayın.”

Etiketler: Arda Turan Sinem Kobal
Diğer Haberler
Benjamin Kaya | Sanatçı Kariyer Danışmanlığı, Sanatla Marka Planlama, Sanatsal Proje Yönetimi, Sanatçı Menajerliği, Albüm Prodüktörlüğü, Sanatçı Sahne Fiyatları bilgilendirme, Sanatçı Konser Organizasyonu, Belediye Festival Organizasyonu, Festival Organizasyon Firması, Bahar Şenlikleri Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Motivasyon Organizasyonu, Kongre Bayi Toplantı Organizasyonu, Düğün Sanatçı Organizasyonu, DJ Perküsyon Show Organizasyonu, Defile Organizasyonu, Gösteri Show Organizasyonu, Sahne Sunucu Organizasyonu, Fotoğraf Kamera Video Çekimleri Organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Dans ve Oryantal Show organizasyonu, PR Danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi hizmetlerini sektörde Başarılı bir şekilde çözüm oratakları ile gerçekleştirmektedir. Güncel Sanatsal ve Magazin Haberlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ