Organizasyon Şirketlerine Dikkat !

18/11/2014

Ülkemizde binlerce organizasyozasyon şirketi var diyebiliriz. İşini doğru yapanlar bir yana, birde organizasyonun ne anlama geldiğini bile bilmeden bu işi yapanlar var. Öyle şeyler duyuyoruz ki şaşırmamak elde değil. Bir çok etkinlik için sanatçı tarafı ile görüşüp bir kontrat ayarlar gibi güven sağlayıp ön ödemeyi aldıktan sonra kayıplara karışan organizatör görünümlü sahtekarlar var. Organizasyon şirketleri, Organizasyon firmaları,sanatçı fiyatları, sanatçı konser organizasyonu başlığı altında binlerce basit sitelerden oluşan Google'da çöp siteler var. 


Türkiye'de yılda yüzbinlerce organizasyon yapılıyor. Bunların bir kısmı Belediye konser organizasyonu, bir kısmı Şirket lansman ve bayi toplantıları benzeri etkinlikler. Bulunduğu kurumun başına yeni gelmiş veya ilk kez etkinlik veya konser yapmak isteyen bir kuruluşun yetkilisi ne yazık ki bu tarz sahtekar kişilerin eline düşüyor. 

Konser organizasyon yapmak büyük sorumluluktur ister. Mutlaka sizi doğru temsil edecek sanatçı tarafı ile eksiksiz iletişim kuracak sanatçı Booking menajerleri ve profesyonel ekiplerle çalışmaya özen gösteriniz.

Sevgi&Saygılarımla
Benjamin Kaya

Etiketler: organizasyon şirketlerine dikkat
Diğer Bloglar
BURADA KİMLER VAR
Aradığınız Tüm Sanatçılar ve Kariyerleri Hakkında Merek Ettiğiniz Herşey Burada
TÜM SANATÇILAR İÇİN TILAYINIZ